17.04. 2015 14:49

Novinky jara 2015 - saténové povlečení Elvana

Novinky jara 2015 - saténové povlečení Elvana
Povlečení Elvana je z Mako-saténu, a právě tento satén se řadí mezi ty nejjemnější materiály vůbec. Vysokou odolnost, pevnost, stálou barvu a rovněž půvabný lesk zajišťuje speciální zušlechťovací proces zvaný mercerace. Díky tomuto procesu můžete své přikrývky a polštáře povléci do jemného a příjemného materiálu, který se navíc pyšní svou vysokou odolností.

28.03. 2015 13:32

12.02. 2015 10:25

Luxusní vzhled a požitek z jemnosti zažijete s damaškovým povlečením

Luxusní vzhled a požitek z jemnosti zažijete s damaškovým povlečením
I vy můžete svoji doteď obyčejnou postel proměnit doslova v oázu klidu, odpočinku a hlavně místo, kde je spánek doslova požitkem. Toto všechno vám zaručí bavlněné damaškové povlečení od značky Stella. Mezi jeho charakteristiky patří například jemnost, hebkost, prvotřídní a kvalitní provedení a luxusní a exkluzivní vzhled.

06.01. 2015 10:46

Nebe v posteli s povlečením od Stella - Ateliers s.r.o.

Nebe v posteli s povlečením od Stella - Ateliers s.r.o.
Není snad nikdo na světě, kdo by si neužíval chvilky odpočinku a relaxu. Všichni je milujeme. A taky si je snažíme co nejvíce zpříjemnit. Kromě krásné postele z masivního dřeva a hříšně drahé a luxusní matračky z koňských žíní si tento požitek ze spánku můžete ještě zpříjemnit ložním povlečením, které váš spánek hodí do úplně jiného levelu.

15.10. 2014 11:04

Luxusní povlečení podle materiálu - jak vybrat to správné?

Luxusní  povlečení podle materiálu - jak vybrat to správné?
Kvalitní spánek a dostatečné množství plnohodnotného odpočinku potřebuje každý z nás. Pokud jej máme, pak jsme schopni skvěle fungovat a podávat maximální výkony jak v zaměstnání, tak i při jiných činnostech. Základem pohodového odpočinku je nejen bytelná postel vybavená spolehlivou matrací, ale i kvalitní ložní povlečení. Vybrat jej dnes můžete v celé řadě variant. My se budeme v následujících řádcích soustředit na různé typy luxusního ložního povlečení, které je schopno zajistit maximálně kvalitní relax se vším všudy.