luxusní povlečení

30.05. 2016 13:18

Elegantní a luxusní povlečení značky Estella

Elegantní a luxusní povlečení značky Estella
Třetinu svého života strávíme spánkem, tak proč si nedopřát luxusní chvilky v pohodlném, svěžím, desénovém povlečení? Nejen, že budete lépe a zdravěji spát, ale vdechnete také své ložnici jedinečnou vizáž, za kterou byste se nestyděli ani v desénovém časopise o bydlení. Na trhu je...

23.09. 2015 10:48

26.08. 2015 12:20

Kvalitní spánek s luxusním povlečením Mako – Brokát – Damašek

Kvalitní spánek s luxusním povlečením Mako – Brokát – Damašek
Pokud milujete opravdový luxus, dopřávejte si ho i během spánku. Povlečení Mako – Brokát – Damašek nabízí příjemný dotek, vyšší odolnost a navíc dodá Vaší ložnici punc luxusu. Veškerá povlečení Mako – Brokát – Damašek jsou vyráběna světovou špičkou ve svém segmentu – společností Curt Bauer, díky čemuž si můžete být jisti, že veškeré produkty jsou vyrobeny profesionály, kteří dokážou plně využít potenciál drahých tkanin.

17.04. 2015 14:49

Novinky jara 2015 - saténové povlečení Elvana

Novinky jara 2015 - saténové povlečení Elvana
Povlečení Elvana je z Mako-saténu, a právě tento satén se řadí mezi ty nejjemnější materiály vůbec. Vysokou odolnost, pevnost, stálou barvu a rovněž půvabný lesk zajišťuje speciální zušlechťovací proces zvaný mercerace. Díky tomuto procesu můžete své přikrývky a polštáře povléci do jemného a příjemného materiálu, který se navíc pyšní svou vysokou odolností.

15.10. 2014 11:04

Luxusní povlečení podle materiálu - jak vybrat to správné?

Luxusní  povlečení podle materiálu - jak vybrat to správné?
Kvalitní spánek a dostatečné množství plnohodnotného odpočinku potřebuje každý z nás. Pokud jej máme, pak jsme schopni skvěle fungovat a podávat maximální výkony jak v zaměstnání, tak i při jiných činnostech. Základem pohodového odpočinku je nejen bytelná postel vybavená spolehlivou matrací, ale i kvalitní ložní povlečení. Vybrat jej dnes můžete v celé řadě variant. My se budeme v následujících řádcích soustředit na různé typy luxusního ložního povlečení, které je schopno zajistit maximálně kvalitní relax se vším všudy.

23.07. 2014 09:29

Luxusní a kvalitní ložní povlečení Curt Bauer

Luxusní a kvalitní ložní povlečení Curt Bauer
Povlečení by mělo být nejen krásné, ale také příjemné na dotek a praktické na údržbu. Vybírejte tedy vždy nejen barvy a vzory, ale pozorně sledujte materiál, ze kterého je vyrobeno, protože každému vyhovuje něco jiného. Pokud se rozhodnete pro značku Curt Bauer, určitě nešlápnete vedle.

05.07. 2014 17:18