Luxusní povlečení

Dopřejte si dokonalý spánek v luxusním povlečení z bavlněného saténu. Informace o saténovém povlečení, zajímavé akce a cenově výhodné nabídky.

06.01. 2015 10:46

Nebe v posteli s povlečením od Stella - Ateliers s.r.o.

Nebe v posteli s povlečením od Stella - Ateliers s.r.o.
Není snad nikdo na světě, kdo by si neužíval chvilky odpočinku a relaxu. Všichni je milujeme. A taky si je snažíme co nejvíce zpříjemnit. Kromě krásné postele z masivního dřeva a hříšně drahé a luxusní matračky z koňských žíní si tento požitek ze spánku můžete ještě zpříjemnit ložním povlečením, které váš spánek hodí do úplně jiného levelu.

15.10. 2014 11:04

Luxusní povlečení podle materiálu - jak vybrat to správné?

Luxusní  povlečení podle materiálu - jak vybrat to správné?
Kvalitní spánek a dostatečné množství plnohodnotného odpočinku potřebuje každý z nás. Pokud jej máme, pak jsme schopni skvěle fungovat a podávat maximální výkony jak v zaměstnání, tak i při jiných činnostech. Základem pohodového odpočinku je nejen bytelná postel vybavená spolehlivou matrací, ale i kvalitní ložní povlečení. Vybrat jej dnes můžete v celé řadě variant. My se budeme v následujících řádcích soustředit na různé typy luxusního ložního povlečení, které je schopno zajistit maximálně kvalitní relax se vším všudy.

16.09. 2014 08:59

Saténové povlečení, spánek jako na zámku

Saténové povlečení, spánek jako na zámku
Kvalitní spánek je pro život stěžejní, a proto se nebojte dopřát si kvalitu v podobě saténového povlečení. Každý z nás jistě zná pohádky a nejednou toužil probudit se jako princ, či princezna. Díky saténovému povlečení se přesně tak můžete cítit i ve vlastní ložnici.

23.07. 2014 09:29

Luxusní a kvalitní ložní povlečení Curt Bauer

Luxusní a kvalitní ložní povlečení Curt Bauer
Povlečení by mělo být nejen krásné, ale také příjemné na dotek a praktické na údržbu. Vybírejte tedy vždy nejen barvy a vzory, ale pozorně sledujte materiál, ze kterého je vyrobeno, protože každému vyhovuje něco jiného. Pokud se rozhodnete pro značku Curt Bauer, určitě nešlápnete vedle.

05.07. 2014 17:18