Zimní kolekce saténového povlečení Stella-Ateliers pro rok 2015

Barevné listí je už schované pod sněhovou pokrývkou, turisté míří na zasněžené sjezdovky, a teploměry napovídají, že je čas na horkou čokoládu a vánoční pohádky. To je zima. A Stella Ateliers chce i letošní zimu prožít s vámi! Má pro vás přichystanou zimní kolekci luxusního povlečení plnou hebkosti a jemnosti, a v zimních měsících chce zahřát vaše tělo i duši.

I tentokrát máte výběr bohatý jako nadílku pod vánočním stromečkem. Stella Ateliers nabízí především saténové povlečení speciálně upravené na způsob Mako-satén. Příze tohoto materiálu procházejí unikátním typem zpracování, tzv. mercerací. Tento proces dodá luxusnímu povlečení výjimečný lesk, jedinečnou hebkost a jemnost, dlouhotrvající a stálou barvu, a v neposlední řadě odolnost proti poškození a opotřebení. Materiál je vyráběn z jemných česaných přízí, a proto je výsledná tkanina (o malé hmotnosti 120g/m2) obohacená o hedvábný lesk. Látka samotná se rovněž přizpůsobí ročnímu období! Nejenže vás příjemně zahřeje během dlouhých mrazivých nocí, ale naopak v létě, když budou teploty dosahovat rekordních příček, vám poskytne osvěžující ochlazení.

Jak jistě víte, luxusní povlečení, jež nabízí Stella Ateliers, je vyráběno výhradně z pravé egyptské bavlny. Kvalita je vždy na prvním místě, a tato špičková bavlna ji rozhodně může zaručit. Povlečení z Mako-saténu vás svými vlastnostmi určitě okouzlí už na první pohled a takového luxusu si budete moci užívat po dlouhá léta.

Zimní kolekce luxusního povlečení pro rok 2015 nabízí nejrůznější typy přikrývek, povlečení na polštář či další unikátní produkty. Saténové povlečení nabízíme ve velikosti buďto klasické (135x200cm), nebo prodloužené (135x220cm). Milovníci hebkosti a jemnosti si jistě vyberou podle svého gusta a nebudou zklamáni.

Ukázka povlečení z nové zimní kolekce

Luxusní ložní povlečení EDDA - satén - Stella Ateliers

Luxusní ložní povlečení ELEAN - Stella Ateliers

Luxusní ložní povlečení ELENA - Stella Ateliers

Luxusní ložní povlečení ELGA - Stella Ateliers

Luxusní ložní povlečení ELION - Stella Ateliers

Luxusní ložní povlečení ERHARD - Stella Ateliers

Luxusní ložní povlečení MAX - Stella Ateliers

Luxusní povlečení FLEUR BLANCHE - Stella Ateliers