Zimní kolekce 2015 - luxusní saténové povlečení EDDA

Značka Stella Ateliers představila v nové zimní kolekci pro rok 2015 luxusní saténové povlečení EDDA, které je vyrobené ze speciálně upravované příze, která se nazývá Mako-satén. Tento materiál je v poslední době čím dál více oblíbený a mezi uživateli si získává stále více příznivců. Je tak kvalitní a příjemný zejména proto, že prošel procesem mercerace. Tento proces je speciální postup úpravy materiálu, díky kterému se více leskne, odolává opotřebení, je krásně jemný a barvy jsou stálé a krásné i po mnoha vypráních. Z této látky je povlečení vzdušné a prodyšné. Skvěle absorbuje vlhkost a látka je vhodná do každého počasí a ročního období, protože v létě příjemně chladí a v zimě naopak hřeje. Její skvělé vlastnosti jistě potěší každého.

Povlečení z mako-saténu je bavlněné a pod značkou Stella Ateliers najdete bavlnu pocházející z Egypta. Ta je považována za nejkvalitnější na světě. Chcete-li usínat v těch nejjemnějších přikrývkách a polštářích, volte povlečení z mako-saténu. Navíc vám vydrží dlouhá léta, protože i po dlouhé době a mnoha vypráních bude stále jako nové.

Špičkové povlečení z Mako-Saténu přesvědčí i ty nejnáročnější uživatele!

MAKO – BAVLNA

Jedná se o název pro jakostní hornoegyptskou bavlnu, kde je délka vlákna 30 až 34 mm. Vyžívá se při výrobě vysoce jakostních tkanin.

MAKO SATÉN

Často milně se lidé domnívají, že se jedná o označení materiálu. Není tomu tak. Je to způsob zpracování příze. Jedná se o hustou bavlnářskou tkaninu, která vyniká nízkou hmotností, má hladký lesklý povrch a je tkaná v atlasové vazbě z jemných česaných přízí, které jsou vyrobené z jakostních druhů dlouhovláknité egyptské bavlny.

Dostupnost: Povlečení EDDA je skladem a expedice probíhá do 3 pracovních dnů

Rozměry:

  • 135 x 200 cm
  • 135 x 220 cm
  • 200 x 200 cm
  • 200 x 220 cm
  • 240 x 200 cm
  • 240 x 220 cm
  • (povlečení na polštář má klasické rozměry 70 x 90 cm.

Cena: od 2 190,- Kč včetně DPH

www.stellaateliers.cz

Saténové povlečení EDDA