Úpletové povlečení Mako Jersey – zažijte ten pravý luxus

Nechte se hýčkat jemným dotekem úpletového povlečení Mako-Jersey. Díky vynikajícím vlastnostem tohoto materiálu se vám nebude chtít vylézt z postele. Mako-Jersey se vyrábí z oboulícního úpletu o vysoké gramáži, což povlečení dává jeho bezkonkurenční hebkost. Kromě toho vás jistě velmi potěší bezproblémová údržba, která nevyžaduje žehlení. Sušení v sušičce mu také neublíží.

Povlečení Mako Jersey MAGNOLIE | Stella Ateliers s.r.o.

Co je JERSEY?

Názvem „Jersey“ se běžně označují lehké až středně těžké pleteniny. Výrobky z tohoto materiálu vynikají svou měkkostí na omak. Jsou také nemačkavé a díky jejich mírné elasticitě je bez obav můžete i napínat (např. jako prostěradlo).

Jaké další vlastnosti má ložní povlečení Mako-Jersey?

Pokud si chcete dopřát kvalitní spánek v něžném objetí luxusního povlečení, zvolte povlečení mako jersey. Kromě zmíněné měkkosti ostatní materiály předčí díky své prodyšnosti, schopnosti absorbovat vodu a regulovat teplotu. Spaní v Mako-Jersey je tak nejen příjemné, ale i zdravé. Povlečení Mako-Jersey se doporučuje kombinovat také s prostěradly ze stejného materiálu. Váš požitek ze spaní pak bude dokonalý.

Jak vzniká Mako-Jersey?

Tento vynikající materiál vzniká na pletacím stroji, který jako surovinu využívá pouze 100% čistou přírodní bavlnu. Stoj ji zaplétá do malých zrnitých oček. Rub a líc od sebe odlišíte velmi snadno. Na rubu vidíte malá očka, zatímco na líci jsou úzké svislé čárky.

7 důvodů, proč zvolit povlečení Mako-Jersey

  • Patří k nejjemnějším textilním materiálům z přírodní bavlny
  • Materiál je elastický a bez poškození vláken se napne až o 25 % své velikosti
  • Povlečení i prostěradla z Mako-Jersey jsou výjimečně savé a prodyšné.
  • Po vyprání není třeba povlečení žehlit – šetří vám čas i práci
  • Většina výrobců toto povlečení opatřuje zipem – usnadňuje manipulaci s ním
  • Pestrá paleta barev a vzorů

Výrobci povlečení Mako-Jersey se neomezují v kreativitě a produkují ho v nekonečné řadě barev a vzorů. Jistě tak i vy najdete vyhovující design, který bude dokonale ladit s vaší ložnicí.

Rozměry povlečení

Povlečení Mako-Jersey je k dispozici jak ve standardních, tak i v atypických rozměrech. Běžně v obchodech najdete např. 135×200 cm, 135×220 cm, 140×200 cm, 140×220 cm, 200×200 cm, 240×200 cm nebo 240×220 cm. Pochopitelně existuje i varianta pro nejmenší 90×130 cm – ideální pro dětské postýlky.

Jak prát povlečení z Mako-Jersey?

Mako-Jersey vděčí své popularitě i díky snadné údržbě. Nevyžaduje totiž žádnou speciální péči. Perte ho v pračce na 60 °C a dodržujte pokyny na etiketě. Mako Jersey bez rizika usušíte v sušičce a na žehlení zapomeňte – povlečení bude vypadat skvěle i bez něj.

Extra tip: Před prvním použitím se nové povlečení Mako-Jersey doporučuje vyprat na nejvyšší možný stupeň, který je na etiketě uvedený. Pro zachování barvy a vzoru povlečení perte otočené na rub se zapnutím zipem.

Povlečení Mako Jersey MATTEO | Stella Ateliers s.r.o.

Povlečení Mako Jersey DAVID | Stella Ateliers s.r.o.