Saténové povlečení, spánek jako na zámku

Kvalitní spánek je pro život stěžejní, a proto se nebojte dopřát si kvalitu v podobě saténového povlečení. Každý z nás jistě zná pohádky a nejednou toužil probudit se jako princ, či princezna. Díky saténovému povlečení se přesně tak můžete cítit i ve vlastní ložnici.

Saténové povlečení vytváří styl ložnice a především budí hladký dojem. Záleží jen na Vás, zdali se rozhodnete pro výrazný vzor saténového povlečení, který okamžitě uchvátí pozornost na spací prostor nebo dáte přednost jednoduchým a elegantním tvarům. Zkrátka vybírat můžete z mnoha možností.

Saténové povlečení Stella - Ateliers s.r.o.

Charakteristika saténového povlečení

Nejen hebkost a mazlivý pocit při doteku jsou atributy saténu. Bavlněný satén je zároveň velmi kvalitní pevný materiál, který se rázem stane nepostradatelnou součástí Vaší ložnice na dlouhé časy. Funkční vlastnosti tohoto povlečení Vás pak v horku příjemně ochladí a v zimě naopak zahřejí.

Jak pečovat o saténové povlečení

Saténové povlečení nijak výraznou péči nevyžaduje, a proto oceníte především fakt, že se ve většině případů nežehlí. Šetrné gelové prací prostředky a praní při nižších teplotách jsou pro tento typ nejvhodnější. Povlečení pereme samostatně, bez dalšího prádla a naruby.

Saténové povlečení se Vám jistě odmění kvalitním odpočinkem a Vy si budete připadat jako v zámeckých komnatách.Povlečení mako satén