Novinky jara 2015 - saténové povlečení Elvana

Povlečení Elvana je z Mako-saténu, a právě tento satén se řadí mezi ty nejjemnější materiály vůbec. Vysokou odolnost, pevnost, stálou barvu a rovněž půvabný lesk zajišťuje speciální zušlechťovací proces zvaný mercerace. Díky tomuto procesu můžete své přikrývky a polštáře povléci do jemného a příjemného materiálu, který se navíc pyšní svou vysokou odolností.

Saténové ložní prádlo

Saténové povlečení Elvana je kvalita, kterou ocení i ten nejnáročnější uživatel. Úplet o vysoké gramáži je oboulící a se zapínáním na zip. Povlečení je vyrobeno ze 100% česané a čisté bavlny, která pochází z Egypta a všeobecně je považována za tu nejkvalitnější bavlnu na celém světě. Výše kvality není menší ani v případě použitých tkanin, které si za každých okolností zachovávají svou stálost a i po skutečně dlouhé době vypadají stále jako nové. Látka patří mezi ty, které v létě dokáží velmi příjemně ochladit a v zimě zase zahřát. Díky tomu, že bavlna prochází procesem mercerování, si na svůj seznam může připsat vysokou pevnost, barevnou stálost, jemnost a na první pohled krásný lesklý vzhled.

Parametry kategorie a podrobné informace

Orientační barva:

bílá, tyrkysová

Rozměry:

140x200 cm

Výrobce:

ESTELLA

Materiál:

Mako-Satén

Kolekce:

2015

Zboží ve slevě:

ano

Péče o povlečení je důležitá

O každé povlečení, dokonce i o tak kvalitní typ, jako je právě povlečení Elvana, je nutné se dobře starat a dobře o něj pečovat. Není pravda, že čím více prášku do pračky nasypete, tím lépe, protože někdy i méně je více. Ideální množství pracího prášku je asi třetina toho, než obyčejně používáte. Pokud výrobce neurčí jinak, je možné používat i aviváže. Co se týče programu, je vhodné zvolit alespoň s pětínásobným mácháním.

Novinky jara 2015 - saténové povlečení Elvana