Nová kolekce 2015 - Saténové povlečení Michelle

Nová kolekce 2015 - Saténové povlečení Michelle

Povlečení ze saténu je velice oblíbenou variantou ložního prádla. Satén je materiál rozpoznatelný na první pohled, a to podle vysokého lesku a odolnosti materiálu vůči opotřebení. Ještě větší lesk získávají výrobci mercerováním, což je právě pracovní postup, kterým se tyto vlastnosti zvyšují. 

Pokud chcete svým lůžkovinám dopřát opravdu luxusní, nejjemnější povlečení, výbornou variantou je právě Mako Satén. 

Bavlna, používaná k výrobě ložního prádla z Mako Saténu je 100% čistá, pochází z Egypta a je považována za tu nejkvalitnější bavlnu, která je na světě k dostání, proto výsledný produkt je nádherně lesklý, pevný, jemný a odolný vůči ztrátě barvy. Navíc je skvěle přizpůsobivý, v zimě hřeje, v létě chladí, a doslova za každého počasí skvěle odvádí vlhkost. Všechny tyto vlastnosti dohromady zajisté uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Saténové povlečení Michelle

Saténové povlečení Michelle

Jak už bylo zmíněno, povlečení MICHELLE, vyráběné z Mako – Saténu, je vysoce kvalitní a stálé, ačkoli samozřejmě i o něj se musíte náležitě starat. Při praní je vhodné použít jen třetinu pracího prášku, který používáte na ostatní oblečení a zvolit program minimálně s pětinásobným mácháním. Pokud není od výrobce jinak určeno, lze použít i aviváž. Povlečení je ideální prát na rub. Materiál je 100% čistá česaná Mako-bavlna (Mako-satén - barevně tkaná mercerovaná bavlna). Toto povlečení se vyznačuje snadným žehlením, vysokou kvalitou a zapínáním na zip. Polštář je lemovaný paspulí.

Toto povlečení naleznete v internetové prodejně www.stella-ateliers.cz.

Údržba povlečení ze saténu