Měkké a hebké ložní prádlo? Jedině švýcarský prémiový satén!

Při výrobě švýcarského prémiového saténu se počítá s nejkvalitnější a nejjemnější přízí, která je vyrobena ze 100% česané egyptské Mako bavlny. Díky jemné přízi tkané v atlasové vazbě  dodává Vašemu ložnímu prádlu na hebkosti, jemnosti a přitom se vyznačuje maximální pevností.

Povlečení Stella - Švýcarský satén

Švýcarský satén a jeho vlastnosti

Pro mnoho z nás je nejkrásnější částí dne chvíle, kdy se, po dlouhém dni, zachumláme do svých peřin. Důležitost spánku by se neměla podceňovat, stejně tak jako výběr toho pravého ložního prádla. Mimo svou hebkost a jemnost nás švýcarský satén zajisté ohromí svým krásným a nezaměnitelným vzhledem, který si každý zamiluje. Zpracování, kterým povlečení prochází, nám zaručí ohromující výsledek v podobě tvarové a barevné stálosti. Dále se může pyšnit svou prodyšností, absorbováním vlhkosti a především svým lesklým hladkým povrchem. Stále si myslíte, že po noci strávené pod tímto povlečením se můžete spokojit s jiným materiálem?

Každý jistě známe náročnost lidské povahy. V zimě chceme teplo, v létě chceme zimu a nikdy nejsme spokojeni. To se ale po zakoupení švýcarského prémiového bavlněného saténu může změnit. Jeho jedinečná vlastnost, v zimě hřát a v létě chladit, dostane úplně každého.

Povlečení Stella - Švýcarský satén

Povlečení Stella - Švýcarský satén

Povlečení Stella - Švýcarský satén