Máte rádi romantický a přírodní styl? Vykouzlete jej ve vaší ložnici pomocí květovaného povlečení

Záleží vám na kvalitním spánku a zároveň chcete mít ložnici zařízenou podle svých představ? Potom musíte vybrat kvalitní a zároveň krásné ložní prádlo, které vaši ložnici dokonale doplní. Jste milovníkem romantiky a venkovských a přírodních motivů? Už vás nudí klasické vzory povlečení? Pak právě do vaší ložnice nezapadne nic lépe než krásné trendy květované povlečení. K dispozici je v různých barevných provedení a celý pokoj tak bude působit veseleji.

Někomu se může zdát povlečení s růžemi, tulipány či jinými květinami příliš staromódní, opak je ale pravdou. Květované povlečení v moderních designech vás mile překvapí. Hodí se i do moderních ložnic a oživí jak tmavou, tak světlou místnost. Navozuje pocit svěžesti a čistoty a tím vám napomůže k ještě lepšímu odpočinku.

Rozhodli jste se květované ložní prádlo pořídit? Nebudete litovat. Z nepřeberného množství motivů a květin si vyberete přesně takové, jaké nejlépe zapadne do vaší ložnice. Tradičně má bílý podklad, na němž jsou umístěny výrazně barevné, zpravidla rozkvetlé květy. Pokud chcete ale povlečení netradiční, kvalitní výrobci vám nabídnou i jiné extravagantní a moderní vzory, mezi které můžeme zařadit např. sytě červené povlečení s bílými květy třešní. Zkrátka si vybere každý. Velkou inspirací pro návrháře a designéry je svěží jaro. Uvidíte, že přítomnost krásných barev a květin vám vždy zlepší náladu. Krásné a přírodní motivy navozují pocit klidu a výborně vás naladí. Patří mezi ně například růže, tulipány, luční kvítí, mák nebo třeba velkolepé zobrazení stromu.

Vzdušný materiál stále vede

S jarním obdobím jsou spjaty vzdušné přírodní materiály. Nejpopulárnějším z nich je stále kvalitní bavlna, především v provedení bavlněného saténu Mako. Pokud si potrpíte na kvalitě, tu nejlepší vám nabídne firma Stella Ateliers, prodejce luxusního ložního prádla. Kvalitní Mako satén je tkaný z pravé česané egyptské bavlny, je vysoce lehký, příjemně jemný na omak, dokonale odvádí vlhkost, a navíc je prodyšný. Jeho velkou výhodou je, že vás v létě příjemně ochladí a v zimě naopak zahřeje.

Luxusní ložní povlečení La Graciosa

Luxusní ložní povlečení NOEMI

Luxusní ložní povlečení PAOLA

Povlečení EBBA

Povlečení DUNJA

Luxusní ložní povlečení FAYE

Luxusní ložní povlečení FELICIA

Luxusní ložní povlečení ERIN

Povlečení YVONNE