Luxusní vzhled a požitek z jemnosti zažijete s damaškovým povlečením

I vy můžete svoji doteď obyčejnou postel proměnit doslova v oázu klidu, odpočinku a hlavně místo, kde je spánek doslova požitkem. Toto všechno vám zaručí bavlněné damaškové povlečení od značky Stella. Mezi jeho charakteristiky patří například jemnost, hebkost, prvotřídní a kvalitní provedení a luxusní a exkluzivní vzhled. Kromě toho, že se pod ním budete cítit doslova jako v ráji, bude působit ve vaší ložnici elegantně a luxusně.

Damaškové povlečení

Řada povlečení Mako damašek

Dlouhodobá životnost je jedním z charakteristických rysů pro ložní prádlo Stella, což je mimo jiné zaručeno mimořádně kvalitní bavlnou, která je ručně sbíraná. I po mnohém vyprání bude povlečení z damašku vypadat stále jako nové, tedy bude mít stejný tvar i barvu. Špičkový materiál, ze kterého je povlečení ušito, zaručuje perfektní prodyšnost. I proto se damaškové povlečení hodí jako celoroční povlečení – v horkých letních měsících dokáže chladit a v těch zimních příjemně zahřát.

Záruka elegance

Jestliže si přejete usínat v maximálním luxusu a zároveň máte požadavek, aby vaše povlečení mělo potřebné užitné vlastnosti, je rozhodně damašek trefou do černého. Damaškové povlečení je určeno těm nejnáročnějším z vás, kteří si přejí mít v ložnici nádech elegance a zároveň maximální komfort. V nabídce damaškového povlečení si určitě vybere každý. Kromě decentních barev a velmi jemných vzorů si můžete vybrat i z aktuálních bytových trendů a designů, které se mimo jiné vyznačují čistými liniemi a jednoduchostí. Mezi zákazníky si velkou oblibu získalo například povlečení bíle damašek proužek. Proužkový vzor se už v minulosti ověřil jako nesmrtelný, neboť se perfektně hodí do jakéhokoliv interiéru.

Ozdobou, či dokonce šperkem vaší ložnice se rozhodně stane damaškové povlečení. To pravé pro vás si můžete vybrat z opravdu široké nabídky zajímavých designů, které ještě zdůrazňují jedinečnost a exkluzivitu tohoto materiálu. Mako brokát damašek je dalším typem luxusního ložního prádla, jehož poznávacími znameními jsou kvalita, výjimečnost a luxus. Pokud jste milovníku damaškového povlečení, rozhodně je již zmíněný typ povlečení to pravé pro vás.

Damaškové povlečení Bauer

Mako Brokát Damašek