Luxusní a kvalitní ložní povlečení Curt Bauer

Povlečení by mělo být nejen krásné, ale také příjemné na dotek a praktické na údržbu. Vybírejte tedy vždy nejen barvy a vzory, ale pozorně sledujte materiál, ze kterého je vyrobeno, protože každému vyhovuje něco jiného. Pokud se rozhodnete pro značku Curt Bauer, určitě nešlápnete vedle. Na tak kvalitní výrobky jen tak nenatrefíte. Vybírat můžete z mnoha nádherných, neotřelých a luxusních vzorů. Design je moderní i nadčasový zároveň. Hodí se do každé domácnosti, jak té tradiční, tak i do vysoce moderní.

Povleceni - curt - bauer

Nadčasový design a neobvyklé materiály

V obchodech většinou najdeme povlečení z bavlny, a to v několika variantách, jako třeba flanel, jersey nebo krep, ale mnohdy je zde příměs polyesteru, který její vlastnosti znehodnocuje, a není pro ložní prádlo dobrou volbou. Takové výrobky bývají za příznivé ceny, ovšem jsou velkým zklamáním. U produktů Curt Bauer vám zklamání nehrozí. Rovněž design zde uspokojí každého, i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Povleceni - curt - bauer - 2

Výběr z nejluxusnějších materiálů

Spánkem strávíme velkou část života, a proto bychom na vybavení postele neměli zbytečně šetřit. Kdo někdy zkusil, jak příjemné je spát v hedvábí, damašku nebo bavlněném saténu, nebude už chtít nic obyčejného.

Povleceni - curt - bauer - 3

Jaké materiály vám tedy Curt Bauer nabízí? Vybrat si můžete hedvábí, bavlnu, len, egyptskou bavlnu mako v kombinaci s brokátem a damaškem, čistý damašek, bavlněný satén, bavlněný jersey, mako- satén, mako- jersey a další. Všechny tyto materiály jsou velmi jemné a mnoho z nich nevyžaduje žehlení. Vyberete si povlečení do ložnice i do dětského pokoje, nabídka je opravdu velmi široká a zajímavá. Luxusní materiály vám pomohou k příjemnému a osvěžujícímu spánku.