LAIS - saténové povlečení jara 2015

Mako-satén - V poslední době patří mako-satén mezi nejpopulárnější materiály a těší se velké oblibě. Proces mercerace je to, co ho vyzvihuje nad ostatní. Mercerace je speciální zušlechťovací postup, který způsobuje, že se materiál více leskne, je více odolný vůči opotřebování, je výrazně jemnější a pyšní se stálou barvou. Povlečení z této látky je velice prodyšné a skvěle absorbuje vlhkost. Bavlna, ze které je vyráběno povlečení z mako-saténu pochází z Egypta a je považována za nejkvalitnější na světě. Povlečení z mako-saténu je tou nejjemnější možností pro Vaše přikrývky a polštáře.

Povlečení z Mako – Saténu je kvalita, kterou ocení zejména nároční uživatelé!

Saténové povlečení Lais

Saténové povlečení Lais

Povlečení Lais se může pyšnit na jedné straně svou jemností a na straně druhé i pevností. Veškerý využitý materiál je nadmíru kvalitní a stálý. K výrobě je využita 100% egyptská česaná bavlna (viz výše). Toto povlečení bude i po mnoha letech a vyprání stále vypadat jako nové. Látka se dokáže skvěle přizpůsobit každému počasí a ročnímu období. Má skvělé vlastnosti, které zajisté potěší i toho největšího mrzouta - v zimě Vás příjemně zahřeje a v létě naopak ochladí. Řeč jde o oboulícním úpletu s vysokou gramáží a zapínáním na zip.

Dostupnost: skladem, dodání do 7 pracovních dnů

Saténové povlečení Lais

Péče o povlečení

Péče o povlečení

O každé povlečení se musíte starat a pečovat o něj. Žádné povlečení není výjimkou, dokonce ani povlečení z mako-saténu. Pokud výrobce neurčí jinak, mělo by se u všech materiálů používat menší množství pracího prášku (asi třetinka toho, co obvykle používáte), možné je i využívat aviváží. Co se týče programu, je nejlepší vybírat takové, které majá alespoň pětinásobné máchání.

Péče o povlečení je skutečně minimálně náročná. Žehlení není nutné a je možné ho sušit v sušičce. Povlečení je možné prát až na 60°C a sušit na střední stupeň.

Vždy se řiďte pokyny od výrobce, které jsou uvedeny na etiketě, a nikdy nemůže nic pokazit.