Kvalitní spánek s luxusním povlečením Mako – Brokát – Damašek

Pokud milujete opravdový luxus, dopřávejte si ho i během spánku. Povlečení Mako – Brokát – Damašek nabízí příjemný dotek, vyšší odolnost a navíc dodá Vaší ložnici punc luxusu. Veškerá povlečení Mako – Brokát – Damašek jsou vyráběna světovou špičkou ve svém segmentu – společností Curt Bauer, díky čemuž si můžete být jisti, že veškeré produkty jsou vyrobeny profesionály, kteří dokážou plně využít potenciál drahých tkanin. Bát se nemusíte ani omezení nabídky, povlečení Mako – Brokát – Damašek lze získat v široké škále různých barev a motivů, a pasuje proto do každé ložnice.

Povlečení Mako – Brokát – Damašek - KATHARINA

Proč si vybrat právě povlečení Mako – Brokát – Damašek?

V případě koupě luxusního povlečení Mako – Brokát – Damašek z těch nejkvalitnějších materiálů získáváte produkt, který disponuje oproti klasickému povlečení řadou výhod, které okamžitě pocítíte. Povlečení Mako – Brokát – Damašek je kvalitou, za kterou se vyplatí připlatit si, a to právě díky následujícím výhodám:

  • Maximální kvalita
  • Příjemný materiál
  • Luxusní vzhled
  • Jednoduchá údržba a žehlení
  • Dlouhá životnost

V žádném případě se nemusíte bát toho, že do své ložnice nenajdete vhodný motiv povlečení. Povlečení Mako – Brokát – Damašek je vyráběno v mnoha motivech i barvách, a každý si tak vybere přesně podle jeho gusta. K dispozici jsou klasická jednobarevná povlečení či motivy s pruhy, kostkami, ornamenty či přímo s obrázky, vybere si tak naprosto každý.

Z jakých materiálů je toto špičkové povlečení vyrobeno?

Přestože pojmy jako mako, brokát či damašek lidem ihned evokují luxusní materiály, jen málokdo se opravdu ve skutečnosti vyzná v tom, čím jsou tyto materiály typické, a proč jsou využívané v těch nejkvalitnějších tkaninách. Pojďme se tedy podívat, co se za těmito pojmy skýtá:

Mako

Mako je velice kvalitní dlouho vlákenná bavlna nejčastěji pocházející z Egypta, jejíž kvalita je vyšší než u běžné bavlny.

Brokát

Brokát je další tkaninou využívanou pro přípravu toho nejluxusnějšího zboží. Brokát je typický svojí vyšší gramáží a bohatým vzorováním, běžně se na této tkanině setkáme se třpytivými nitěmi.

Damašek

Damašek se nejčastěji vyrábí z kvalitní mercerované bavlny. Jedná se o jednobarevnou vzorovanou tkaninu, pro kterou jsou typické především vzory, jež kontrastují se svým podkladem. Damašek se zdaleka nepoužívá jen, co se týče povlečení, z této exkluzivní tkaniny se vyrábějí i kvalitní ubrusy či mnohé další dekorace.

Povlečení Mako – Brokát – Damašek - JULIETTE

Povlečení Mako – Brokát – Damašek - CALIBRI

 Povlečení Mako – Brokát – Damašek - ANASTASIA