Dopřejte si kvalitní spánek v luxusním povlečení

Dopřejte si kvalitní spánek v luxusním povlečení

Pokud si rádi dopřejete kvalitní spánek a už jste si dokonale vyladily interiér ložnice, včetně kvalitní postele se zdravou matrací, dopřejte si ideální kombinaci s luxusním povlečením. V současnosti máte k dispozici opravdu bohatý výběr kvalitních materiálů s vynikajícími vlastnostmi, samozřejmostí je i odpovídající množství různých designů, ze kterých jistě vyberete ten pravý pro Vaši ložnici.

saténové povlečení

Saténové povlečení

V saténovém povlečení Vás čeká spánek jako v oblacích. Lehký nadýchaný materiál je svou hebkostí velmi příjemný na dotek, zároveň však překvapí svou pevností a funkčními vlastnostmi. V horku Vás ochladí, při pocitu chladu naopak zahřeje. Vaše postel v saténovém povlečení automaticky získává eleganci a dodá Vám pocit výjimečnosti a pohodlí, které si zasloužíte každou noc.

letní ovlečení z mako saténu

Luxusní povlečení z damašku

Nejen pro milovníky dlouholeté tradice kvality najdete v naší nabídce také luxusní damaškové povlečení. Nemusíte se však bát, že je designově jednostranně zaměřené pouze pro milovníky retro stylu – 100% bavlna s tradičním vzorem oživí a vhodně zapadne i do moderních interiérů Vašeho bytu, stačí jen zvolit správnou variantu.

damaškové povlečení

Povlečení Mako Jersey

Další materiál, kterým se můžete nechat hýčkat je luxusní povlečení Jersey. Jedná se o oboustranný úpletový materiál, jehož předností mimo regulace tepla a zimy je výrazná pružnost, prodyšnost, ale také savost.

Všechny zmiňované materiály jsou na našem trhu nabízeny v nejrůznějších designech, sladění s interiérem Vaší ložnice bude tedy bezproblémové. Luxusní povlečení je nejen pohodlné a funkční, zaručí Vám také stálost rozměrů a dlouhou životnost.