Černé saténové povlečení – luxus a elegance v ložnici

Černá barva může působit ponuře a smutně, nebo také elegantně a luxusně. Záleží, jakou kombinaci doplňků v ložnici zvolíte. Černá barva se totiž hodí naprosto ke všemu. A pokud ji doplníte světlými a svěžími barvami, bude působit nadčasově.

Černá barva je univerzální

Symbolika černé barvy je velmi široká. Platí pro ni totiž téměř cokoliv. Je znakem dominance, ale i podřízenosti, přitahuje pozornost i leccos schová. Černá vykreslí siluetu, ale zatají objem. Je známkou inteligence a uvědomění. Nosíme ji, když chceme vyjádřit smutek, být sexy, elegantní, ortodoxní anebo všechno dohromady. Černá barva je praktická. Nestárne tak rychle jako jiné barvy a nejsou na ní vidět skvrny. Černé oblečení působí důstojněji, vzbuzuje respekt a zeštíhluje. Výhody černé se zkrátka nezapřou.

Černá je trendy i na povlečení, polštářkách a přehozech

Převléknout peřiny do černého nebo tmavého povlečení rozhodně není chyba. Saténová úprava egyptské bavlny navíc doplňuje luxusní vzhled povlečení i mimořádnou hebkostí a leskem. Inspirujte se následujícími ložnicemi.

Luxusní ložní povlečení Pietro - Stella Atelies

Saténové povlečení v černé barvě s nepravidelnými býlími vzory přitahuje majitele moderně zařízených interiérů. V kombinaci s bílými, šedými a stříbrnými doplňky působí velmi elegantně.

Luxusní ložní povlečení Tomas - Stella Atelies

Povlečení s ostrými klikatými vzory z egyptské bavlny v úpravě Mako satén se stane dominantou moderní ložnice. 

Luxusní ložní povlečení Leffe - Stella Atelies

Saténové povlečení Leffe  se pyšní černým nepravidelným vzorem, které rozbije ostré tvary moderního interiéru a změkčí ostré hrany nábytku a doplňků v ložnici.

Nechte se pohltit elegancí a převlékněte své peřiny do luxusního povlečení od Stella Ateliers.

Luxusní ložní povlečení Lev - Stella Atelies

Publikováno v kategorii