3 tipy na luxusní saténové povlečení Stella z jarní kolekce 2016

Nyní už je jaro v plném proudu a tak je na místě ho mít i ve svém domově. Je čas vyměnit teplé zimní povlečení za jarní pestré povlečení s překrásnými motivy. Velmi dobrým typem je jarní kolekce povlečení z dílny Stella Ateliers.

3 tipy na jarní kolekci povlečení Stella

Vzdušný materiál

Pro jarní měsíce je velmi dobré, když je povlečení ze vzdušného materiálu, mezi které patří třeba bavlna. Doporučujeme tedy vybírat velmi oblíbený a vyhledávaný satén v provedení Mako. Satén v provedení Mako je velmi kvalitní, překrásný a hlavně příjemně pohodlný. Mako satén je vyrobený z nejkvalitnější bavlněné příze, což zapříčiňuje příjemný a jemný pocit na omak. Toto povlečení dále velice dobře odvádí vlhkost a je dokonale prodyšné.

Luxusní saténové povlečení

Luxusní saténové povlečení

Pestrá povlečení ve znamení květin

Jestliže jste příznivci nejmodernějších trendů, tak si rozhodně přijdete na své, když si vyberete povlečení s motivy květin. Návrháři mají při výběru materiálů a vzorů volnou ruku, takže se, jako každé jaro, objevují povlečení s motivy květin, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbeným produktem. V žebříčku oblíbenosti je na prvním místě růže, dále pak tulipán, mák a luční květy. Velmi úchvatně pak působí vzory se stromem, které dodávají ložnici symbol života.

Luxusní květované povlečení

Luxusní květované povlečení

Barvy země

V nabídce povlečení naleznete nejet druhy se vzory či potisky, ale také jednobarevné motivy. Mezi nejoblíbenější barvy letošního jara patří veškeré odstíny šedé, bílé a béžové barvy. Rozhodně nic nezkazíte výběrem starorůžové, fialové nebo bordó.

Luxusní vzorované jednobarevné povlečení

Luxusní vzorované jednobarevné povlečení